PJT014A0X3-SRDZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
PJT014A0X3-SRDZ
Description
-40℃~+105℃ 1 110uF、1000uF、10000uF 12.2mm 12.2mm 14A 38mVp-p 39mA、140mA 4.5V~14.4V 500kHz 600mV~5.5V 78.1%、87%、90.4%、92.3%、93.6%、95.2% 8.5mm Open type Step-down type ±1%、±5‰ - DC-DC Power Modules ROHS