KHHD010A0A41Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
KHHD010A0A41Z
JLCPCB Part #
C7292446
Package
DIP,33x22.8mm
Description
1 10A 18V~75V 2.25kV 50W 5V 91% DIP,33x22.8mm Isolated Power Modules ROHS