EVW020A0S6R041-HZ
MFR.Part #
EVW020A0S6R041-HZ
JLCPCB Part #
C6946724
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 120W 2.25kV 20A 36V~75V 6V 92% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS