EVW010A0B64Z
MFR.Part #
EVW010A0B64Z
JLCPCB Part #
C6245303
Package
DIP,57.9x22.8mm
Description
1 10A 120W 12V 2.25kV 36V~75V 93.5% DIP,57.9x22.8mm Isolated Power Modules ROHS