EQW020A0F1Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EQW020A0F1Z
JLCPCB Part #
C6191343
Package
DIP,57.9x22.8mm
Description
1 1.5kV 20A 3.3V 36V~75V 66W 88% DIP,57.9x22.8mm Isolated Power Modules ROHS