EHHD036A0F41-18HZ
MFR.Part #
EHHD036A0F41-18HZ
JLCPCB Part #
C5727781
Package
DIP,58.4x36.6mm
Description
1 120W 18V~75V 2.25kV 3.3V 36A 82% DIP,58.4x36.6mm Isolated Power Modules ROHS