EHHD015A0A641Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EHHD015A0A641Z
JLCPCB Part #
C6032522
Package
DIP,57.9x22.8mm
Description
1 15A 18V~75V 2.25kV 5V 75W 90.5% DIP,57.9x22.8mm Isolated Power Modules ROHS