EHHD010A0B641Z
MFR.Part #
EHHD010A0B641Z
JLCPCB Part #
C5727771
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 10A 120W 12V 18V~75V 2.25kV 93% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS