EHHD010A0B41-18HZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EHHD010A0B41-18HZ
JLCPCB Part #
C7182897
Package
DIP,58.4x36.6mm
Description
1 10A 120W 12V 18V~75V 2.25kV 93% DIP,58.4x36.6mm Isolated Power Modules ROHS