EBVW020A0B64Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EBVW020A0B64Z
JLCPCB Part #
C5726713
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 12V 2.25kV 20A 240W 36V~75V 95.2% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS