A780MS337M1VLAS020
MFR.Part #
A780MS337M1VLAS020
JLCPCB Part #
C3275755
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12.7mm 2.2A@100kHz 20mΩ 3000hrs@125℃ 330uF 35V ±20% SMD,D10xL12.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS