AFM201TI
Extended
Manufacturer
99IOT
MFR.Part #
AFM201TI
JLCPCB Part #
C398717
Package
SMD,15x24mm
Description
-82dBm 16dBm 2.4GHz 200mA 3.3V IPEX interface On-board PCB Antenna SMD,15x24mm WiFi Modules ROHS