EKXJ401ELL820MM25S
MFR.Part #
EKXJ401ELL820MM25S
JLCPCB Part #
C920290
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 26.5mm 400V 640mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS