VD10-24S12B1
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
VD10-24S12B1
JLCPCB Part #
C98696
Package
Plugin
Description
1 10W 12V 18V~36V 833mA 88% 插件 Isolated Power Modules ROHS