MD7218A33PA1
Extended
Manufacturer
Shanghai Mingda Microelectronics
MFR.Part #
MD7218A33PA1
JLCPCB Part #
C920499
Package
SOT-89-3L
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6uA 15V 1A 3.3V 650mV@(1A) 71dB@(10Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-89-3L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS