MD7218E33QC3
MFR.Part #
MD7218E33QC3
JLCPCB Part #
C920494
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6uA 15V 1A 3.3V 650mV@(1A) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS