BSC026N04LSATMA1
MFR.Part #
BSC026N04LSATMA1
JLCPCB Part #
C98667
Package
PG-TDSON-8(6x5)
Description
2.5W 2.6mΩ@10V,50A 23A 2V@250uA 40V N-Channel PG-TDSON-8(6x5) MOSFETs ROHS