JK600-200U
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK600-200U
JLCPCB Part #
C920238
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
18Ω 1s 200mA 3A 3Ω 400V 400mA 5.1mm 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS