BKW0805UC5N6JGT
MFR.Part #
BKW0805UC5N6JGT
JLCPCB Part #
C98531
Description
5.5GHz 5.6nH 50@1000MHz 600mA 650mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS