PRS6045-470MT
MFR.Part #
PRS6045-470MT
JLCPCB Part #
C98512
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 286mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS