YJB200G06B
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJB200G06B
JLCPCB Part #
C919603
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.9mΩ@10V 200A 260W 4.165nF 4V 59pF 60V 65nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS