CBG160808U150T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBG160808U150T
JLCPCB Part #
C98495
Package
0603
Description
1 100mΩ 15Ω@100MHz 800mA 0603 Ferrite Beads ROHS