ZC-AN2400-12F05BBX-130
Extended
Manufacturer
ZHONGCHI ELECTRONIC
MFR.Part #
ZC-AN2400-12F05BBX-130
Description
-40℃~+65℃ 1.13mm 100MHz 130mm 2 50Ω 5dBi IPEX Spring antenna - Antennas ROHS