MBR20100CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBR20100CT
JLCPCB Part #
C917405
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 150A 20A 800mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS