MBRF10100CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBRF10100CT
JLCPCB Part #
C917393
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 850mV@5A 90A TO-220 Schottky Diodes ROHS