SMNR201610-1R5MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMNR201610-1R5MT
JLCPCB Part #
C917334
Package
0806
Description
1.1A 1.35A 1.5uH 174mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS