NN1-12S12AN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NN1-12S12AN
Description
1 10.8V~13.2V 12V 77% 83mA - DC-DC Power Modules ROHS