SFP101VF330KTKRTR2K
MFR.Part #
SFP101VF330KTKRTR2K
JLCPCB Part #
C916066
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ 350V ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS