SFP101VF100RTKRTR2K
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
SFP101VF100RTKRTR2K
JLCPCB Part #
C916060
Package
MELF
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 350V ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS