SFP101VF20R0TKRTR2K
MFR.Part #
SFP101VF20R0TKRTR2K
JLCPCB Part #
C916057
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω 350V ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS