MM204VF330KTKRTR3K0
Extended
- Manufacturer
- Firstohm(First Resistor & Condenser)
- MFR.Part #
- MM204VF330KTKRTR3K0
- JLCPCB Part #
- C916031
- Package
- MELF
- Description
- -55℃~+125℃ 200V 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS