SM204F200KTKRTR3K0
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
SM204F200KTKRTR3K0
JLCPCB Part #
C916015
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 200V 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS