SM204F68K0TKQTR3K0
Extended
- Manufacturer
- Firstohm(First Resistor & Condenser)
- MFR.Part #
- SM204F68K0TKQTR3K0
- JLCPCB Part #
- C915956
- Package
- MELF
- Description
- -55℃~+125℃ 200V 250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS