SM204F10R0TKQTR3K0
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
SM204F10R0TKQTR3K0
JLCPCB Part #
C915954
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 200V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS