MM102F1K00TKRTR3K0
Extended
Manufacturer
Firstohm(First Resistor & Condenser)
MFR.Part #
MM102F1K00TKRTR3K0
JLCPCB Part #
C915930
Package
MELF
Description
-55℃~+125℃ 150V 1kΩ 200mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS