8470MAM1013H2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8470MAM1013H2RR00O
JLCPCB Part #
C915762
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 13mm 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 40mΩ@100kHz 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS