8221LFM1013H2RR00O
MFR.Part #
8221LFM1013H2RR00O
JLCPCB Part #
C915761
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 220uF 3.15A@100kHz 35mΩ@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS