RC-01W2100FT
- MFR.Part #
- RC-01W2100FT
- JLCPCB Part #
- C913978
- Description
- -55℃~+125℃ 210Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS