RDEC71E105K0K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDEC71E105K0K1H03B
JLCPCB Part #
C913496
Package
Plugin,P=5mm
Description
1uF 25V 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS