A3963WVD-F-3P
MFR.Part #
A3963WVD-F-3P
JLCPCB Part #
C911358
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x3P 250V 3 3.96mm 3P Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS