PRS4018-150MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PRS4018-150MT
JLCPCB Part #
C96714
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 325mΩ 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS