RDE5C1H103J1M1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDE5C1H103J1M1H03A
JLCPCB Part #
C907943
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 50V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS