RDE5C1H104J2M1H03A
MFR.Part #
RDE5C1H104J2M1H03A
JLCPCB Part #
C907942
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 50V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS