JQX-102F-P/012
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
JQX-102F-P/012
JLCPCB Part #
C95868
Package
插件,30.5x16mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 160Ω 20A 20ms 250V@AC 30mΩ 4 900mW AgCdO Non-Polarized - Single Coil 插件,30.5x16mm Power Relays ROHS