TC0625B2493T5E
MFR.Part #
TC0625B2493T5E
JLCPCB Part #
C95521
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS