BSC035N04LSGATMA1
MFR.Part #
BSC035N04LSGATMA1
JLCPCB Part #
C94254
Package
PQFN-8
Description
2.5W 21A 2V@36uA 3.5mΩ@10V,50A 40V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS