DE1B3RA151KA4BP01F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE1B3RA151KA4BP01F
JLCPCB Part #
C883622
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 150pF 300V、440V X1,Y1 ±10% 插件 Safety Capacitors ROHS