DE1E3RA472MA4BQ01F
MFR.Part #
DE1E3RA472MA4BQ01F
JLCPCB Part #
C883566
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 500V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS