RDER71H104K0P1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDER71H104K0P1H03B
JLCPCB Part #
C882438
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100nF 2.5mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS