HF115F/024-2ZS4AF
MFR.Part #
HF115F/024-2ZS4AF
JLCPCB Part #
C882371
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.44kΩ 100mΩ 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 300V@DC、440V@AC 400mW 8 8A 8A@250VAC 8ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS